Зовнішня реклама

Нормальне функціонування в рамках сучасного суспільства компанії, фірми, підприємства або будь-якого іншого виду бізнесу важко уявити при відсутності зовнішньої реклами. Саме вона є тією візитною карткою, з якої починається знайомство потенційних клієнтів з певною компанією. Більш того, будь-яка вивіска чи табличка є своєрідним втіленням місії компанії, її фірмового стилю та інших індивідуальних особливостей.

Рекламно-виробнича компанія «Вініл-принт» крокує в ногу з часом, тому надає послуги якісного виготовлення різних видів сучасної зовнішньої реклами . Більш того, ми також займаємося професійним оформленням торгових точок і павільйонів. Власне виробництво, професійний підхід до роботи, яскрава фантазія і високий рівень залученості в кожне замовлення всіх співробітників компанії, гарантують створення тієї зовнішньої реклами, що буде працювати на благо Вашого бізнесу!

Основні переваги зовнішньої реклами серед інших її різновидів

• ПРИВАБЛИВІСТЬ (красива помітна вивіска різних форматів здатна привернути увагу багатьох людей в різний час доби).

• ПОСТІЙНІСТЬ (зовнішня реклама працює на Вас навіть тоді, коли Ви самі відпочиваєте).

• ВИСОКА ЯКІСТЬ (інноваційні технології, сучасне обладнання та якісні матеріали дозволяють створити дієву рекламу).

• ЕФЕКТИВНІСТЬ (зовнішня реклама, представлена ​​в різних своїх видах, матиме великий вплив на прогресивний розвиток Вашої компанії).

• КРЕАТИВНІСТЬ (новітні технології виготовлення сучасної зовнішньої реклами дозволяють втілити в життя будь-які, навіть найсміливіші і оригінальні ідеї).

Її різновиди:

Таблички - це практично незамінний елемент лицьової частині будь-якої будівлі або вхідних дверей. Розрізняють таблички фасадні та інтер'єрні (офісні). Вони також можуть бути інформаційними, рекламними, служити в якості покажчика і т.д. Таблички сучасного типу виготовляються з металу або пластику. На них цілком можливо розміщувати не тільки текст, а й інші дизайнерські елементи фірмового стилю компанії. Обраний матеріал, її дизайн і інші індивідуальні особливості будь-якої таблички залежать від сфери, мети і місця подальшого її розміщення.

Вивіски сміливо можна назвати одним з найефективніших способів підвищення рівня впізнаваності компанії та зацікавленості в її товарах або послуги серед потенційної аудиторії і середньостатистичних людей, в загальному. Можливі для втілення в життя види сучасних вивісок дозволяють кожної компанії проявити власну індивідуальність, заявити про себе громадськості і запам'ятатися своїм потенційним клієнтам.

 Кожна вивіска здатна принести прибуток, який, до того ж, може в рази перевищувати загальні витрати на її виготовлення. Компанія «Вініл-принт» виготовить для Вас нестандартні вивіски з композитних матеріалів, пластику, металу, а також, при необхідності, розробить красивий і помітний макет такої реклами. Наші вивіски допоможуть не тільки залучити потенційних клієнтів, але і популяризувати компанію загалом.

Акрилайт - це тонка панель з прозорого пластика з гравіюванням зображення в середині, яка підсвічується з торцевої частини і забезпечує хорошу видимість при різній інтенсивності освітлення. Коли потрібен підвісний варіант акрилайту, його довершують корпусом з алюмінієвого профілю, що відрізняється легкістю і витонченістю. Малюнок на акрилі, при цьому, має специфічну форму, адже формується за рахунок заломлення світлових променів. Подібного типу ефект виглядає не тільки оригінально, але і здатний добре окреслити Ваш логотип або назва компанії.

Малюнок може бути також кольоровим, тоді для цього використовується світло-пропускна плівка (оракал). Акрилайт має широку сферу застосування: світлові інформаційні показники всередині приміщення, рекламні вивіски (логотипи фірм, зображення і т.д.). Світлові панелі, що мають такого типу ультратонку конструкцію, максимально доречно і виграшно виглядають в нічних клубах, офісах продажів, ресторанах, барах, кафе, офісних і торгових центрах і багатьох інших приміщеннях різного призначення.

Лайт-бокс - один з найпопулярніших і затребуваних видів світловий зовнішньої реклами. Це саме ті яскраві вивіски, що світяться у вечірній час і привертають увагу всіх перехожих. Виготовляються такі вивіски з коробів різної форми, зі світло-пропускною лицьовою частиною. Лайт-бокси бувають одно- і двосторонні. Лайт-бокси різної форми, дизайнів і типів призначені для підвищення впізнаваності компанії. Вони також допомагають сформувати позитивний образ фірми.

Завдяки відмінноій видимості і яскравості такі вивіски охоплюють широку аудиторію потенційних клієнтів і вдень, і вночі. «Вініл-принт» може розробити дизайн і виготовити на його основі лайт-бокси з нестандартним фігурним контуром (наприклад, у вигляді Вашого логотипу або будь-який інший фігури). Виглядають такі вивіски оригінально і ефектно, на них просто неможливо не звернути увагу.

Об'ємні букви - один з найяскравіших видів зовнішньої реклами. За своєю конструкцією вони бувають світловими і не світловими. Об'ємні букви наділені рядом переваг, що робить їх популярними серед замовників. Позначимо основні з них.

·         Довгий термін можливого використання.

·         Яскравий акцент на назві компанії, її логотипі або будь-яких інших рекламних деталях.

·         Хороша видимість реклами з далекої відстані.

·         Помітність, в тому числі і в нічний час доби.

·         Широка варіативність розмірів і кольорів.

Рекламно-виробнича компанія «Вініл-принт» виробляє всі види букв з усіх існуючих на сьогоднішній день матеріалів, а саме:

·         світлові букви з пластику (ПВХ, оргскло);

·         світлові (внутрішнє підсвічення світлодіодами);

·         з контражурним підсвіченням (світлодіодами);

·         світлодіодні об'ємні букви (лицьова частина, повністю заповнюється світлодіодами).