Розробка дизайну

Рекламно-виробнича компанія «Вініл-принт» пропонує своїм клієнтам повний спектр дизайнерських послуг різного рівня складності.

Відразу ж слід підкреслити, що від якості та наповненості дизайну в великій мірі залежить подальший результат і дієвість реклами, в загальному. Адже, якою б цінною і цілеспрямованою не була інформація в рекламі, в разі коли вона представлена ​​некоректно, навряд чи аудиторія її сприйме. Ще більш важливо, що ця аудиторія навряд чи зреагує належним чином на таку рекламу з неякісним дизайном.

Саме тому, наші дизайнери здатні створити ті макети, які стануть ефективним інструментом в досягненні багатьох рекламних цілей. Крім того, це можуть бути макети різного напрямку і складності, починаючи від візитівок і закінчуючи розробкою комплексу фірмового стилю і логотипу Вашої компанії. Слід визначити нюанси, пов'язані з термінами і ціновою політикою створення того чи іншого макета.

Ціна роботи рекламного дизайнера. Насправді, ціна на макет одного і того ж виду реклами може кардинально відрізнятися. З чим же така різниця може бути пов'язана? В першу чергу з тими вихідними матеріалами, які клієнт надає дизайнерові. Тут маються на увазі вже готові деталі фірмового стилю по типу корпоративного шрифту, квітів, визначених рекламних шаблонів і т.д. Крім того, ціна також залежить і від наявності / відсутності певної концепції майбутнього макету реклами. Якщо дизайнеру чітко формулюють завдання, йому набагато легше втілити її в життя.

Всі ці індивідуальні нюанси роботи над рекламою впливають і на терміни створення її макету. Зрештою, ці два аспекти завжди взаємопов'язані між собою. Чим більше часу і, відповідно, зусиль витрачає дизайнер на створення макету, тим вище ця робота оцінюється в грошовому еквіваленті.

Терміни виконання замовлення макету. Слід розуміти, що далеко не завжди швидкість втілення рекламного задуму в життя відповідає високому рівню якості. Адже, наприклад, з нуля логотип важко створити за лічені хвилини. Його продумування, реалізація кількох ідей, підбір певних елементів і т.д. вимагають витрати часу. В такому випадку, клієнту пропонується не просто нашвидку створений макет, а якісний рекламний продукт, що відрізняється ідейністю, естетичною привабливістю і подальшої ефективністю.

Саме тому, рекламний дизайнер в переважній більшості випадків розраховує на три робочих дні, що відводяться йому на створення певних рекламних макетів. Після цього, замовнику направляються результати цієї роботи, у відповідь на що він може запропонувати певні поправки. Надалі, після внесення всіх поправок, дизайнер створює макет, який відповідає як побажанням замовника, так і загальним вимогам до сучасної рекламі.

Звертайтеся до «Вініл-принт», тоді макети Вашої реклами сприятимуть популяризації компанії, її послуг і реалізації будь-яких інших рекламних цілей.