Широкоформатний друк

Що ж являє собою широкоформатний друк?

Насправді, з її численними прикладами ми всі стикаємося протягом свого повсякденного життя. Це постери на білбордах, банерна реклама, різні розтяжки, брандмауери, плакати великих розмірів, тощо... Всіма цими різновидами сучасної реклами наповнене кожне місто. Загалом, до широкоформатного друку відносять всі види рекламної продукції, що мають розмір більше, ніж А2 (420х594 мм).

Можливості та переваги широкоформатного друку

• Стійкість до впливу різних погодних умов, включаючи сніг і дощ.

• Хороша передача якості зображення (різних кольорів і відтінків, дрібних деталей рекламного макету).

• Широка різноманітність рекламних носіїв і матеріалів, що відповідають різним побажанням клієнтів, цілям реклами і можливостям подальшого ефективного використання.

• Оперативність друку, а, значить, і реальна можливість максимально швидко розмістити і використовувати рекламу. В особливій мірі це стосується тих агентств, що мають своє виробництво, саме до яких і відноситься "Вініл-принт".

• Лояльні ціни на такий друк дозволяють використовувати його для реалізації багатьох рекламних задач.

Загалом, ті матеріали, які є результатом широкоформатного друку ідеально підходять для якісного тематичного оформлення різних виставок, вітрин магазинів, фасадів будівель і т.д.

Види матеріалів, доступних для широкоформатного друку

Банер (банерна тканина) - один з найпопулярніших і відомих рекламних матеріалів. Являє собою еластичний матеріал з гнучкого вінілового полотна на спеціальній основі. Може використовуватися для різних рекламних цілей: залучення уваги потенційної аудиторії до конкретної компанії, події, акції і т.д .; як вивіска; як основа, на якій друкується брандмауер; як розтяжки великих розмірів.

Словом, з банерами в своєму житті стикається практично кожна людина. Вішаються вони в основному на вулиці, а не в приміщенні, хоча можливі й винятки. Цей матеріал стійкий до різних погодних умов, повільно вигорає, може висіти протягом тривалого проміжку часу. Ціна друку банерів невисока, тому це відмінний варіант для рекламних кампаній з різних бюджетом. "Вініл-принт" займається друком банерів на власному виробництві, тому кожен клієнт може розраховувати на високий рівень якості цього друку і оперативність втілення замовлень в життя.

Сіті-папір - білий папір зі спеціальним покриттям для світлової реклами, з високою яскравістю і винятковими друкарськими властивостями. По суті, це самий звичайний офісний папір, однак наділений більшою щільністю і контрастністю зображення. До того ж, даний матеріал злегка пропускає світло. Вартість плакатів різних розмірів з використанням в якості основи сіті-паперу вийде значно менше, ніж з використанням інших матеріалів, що дуже вигідно для представників різних видів бізнесу і приватних осіб, які зацікавлені в тому, щоб якимось чином знизити витрати на виготовлення реклами. Успішно може використовуватися для друку постерів, афіш, сітілайтів, а також в рекламних конструкціях щитів з внутрішнім освітленням.

Оракал - це самоклеюча плівка, що має клейку основу з одного боку. Може бути як матовою, так і глянцевою. Друк на оракалі має досить широку сферу застосування, адже використовуються для виготовлення різноманітних наліпок, покажчиків, оформлення скла і т.д. Ще одним напрямком є ​​інтер'єрний друк з використанням самоклеючої плівки, яка дозволяє декорувати різні поверхні. Матові і глянцеві матеріали можуть максимально ефективно використовуватися для декору інтер'єру приміщень і оформлення меблів. Словом, все залежить від фантазії замовника і його виконавців. Працівники "Вініл-принт" знають, як використовувати оракал для створення справжніх шедеврів!

Перфоплівка - це та ж самоклеюча, однак перфорована плівка, тобто за рахунок її використання можна досягти високого рівня пропускання світла. Застосовується для оформлення транспортних засобів, вітрин магазинів, вікон, скляних перегородок і тому подібних поверхонь. Основною перевагою зовнішньої реклами на плівці даного виду є так званий ефект односторонньої видимості зображення. Іншими словами, перфорована плівка дозволяє безпроблемно бачити те, що відбувається на вулиці і забезпечує проникнення світла в приміщення, в той час, як зображення залишається видимим ззовні.

Вибір конкретного матеріалу з усіх перерахованих залежить від мети і місця подальшого розміщення реклами, особливостей макету, особистих побажань замовника. Менеджери "Вініл-принт" з радістю підкажуть і порадять, який саме матеріал найбільш доцільний і доречний в Вашому випадку.