Поліграфічні послуги

Поліграфічна продукція користується особливою популярністю в загальному переліку сучасних рекламних матеріалів. Адже, різні її види дозволяють реалізовувати чимало рекламних цілей. Зрештою, без звичайних візиток, що теж відносяться до сучасної поліграфії, не обходиться жодна компанія, незважаючи на свої масштаби або сферу діяльності. Часто поліграфічна продукція є частиною загальної рекламної кампанії, хоча клієнти можуть потребувати і в її окремих різновидах.

Візитівки - це носій контактної інформації про певну людину або компанії, в цілому. Відповідно, розрізняють візитівки особисті та корпоративні. Інформація, що на них розміщується, може бути представлена ​​на сьогоднішній день в різних формах. Сприяють цьому і широкі можливості дизайну, і різні види друку візитівок, і особисті побажання майбутніх їх власників. Не слід перенасичувати візитівку великою кількістю інформації, адже вона має невеликі розміри, тому важливо, щоб текст був читабельним.

Флаєр - невелика листівка (100х210мм) рекламного характеру, на якій може бути розміщена різного роду інформація , починаючи від контактних даних компанії і закінчуючи умовами певної акції або спеціальної пропозиції. Друк флаєрів - популярна і затребувана на сьогоднішній день рекламна послуга. Адже їх друк не дуже дорогий, а формат такої листівки має універсальний характер. За допомогою флаєрів можна донести чимало інформації до потенційної аудиторії та зацікавити її.

Буклети відносяться до листових друкованих видань. Текст на них розміщується на обох сторінках аркушу, що згинається в кілька разів (в залежності від кількості фальців відрізняється ціна друку буклетів і кількість можливого розміщення на них інформації). Буклети дають можливість більш глибоко розкрити сутність конкретної рекламної мети. Для прикладу на них можна розмістити не тільки загальну інформацію про певну компанію, але і описати її послуги, додати мапу, інші зображення і фотографії.

Звичайно, це не вичерпний перелік всіх видів поліграфічної продукції. Однак їх вибір залежить від багатьох факторів і потреб кожного індивідуально взятого клієнта. Саме тому, рекламно-виробнича компанія «Вініл-принт» пропонує своїм клієнтам друк (цифровий і офсетний) не тільки візитівок, листівок, флаєрів і брошур, а й інших видів поліграфії. Звертайтеся до нас, і ми покажемо всі реальні рекламні можливості використання поліграфії!